close
Menu

Yedek Parça

Yedek Parça
Yedek Parça

John Deere’ınıza En İyi John Deere Bakar

Benzer mi Görünüyorlar?

Gerçekçi olun! Bir otomobilin çalışma şartlarıile traktörün çalışma şartları sizce aynı mıdır? Şüphesiz ki değil. Tarm makineleri parçalarının bir otomobile kıyasla çok daha dayanıklı olması gerekir. Otomotiv anlayışı ile üretilen yedek parçaları bir traktöre taktığınızda ne kadar dayanacağını ve işinizin ne kadar kadarını yapabileceğini asla bilemezsiniz. Sizce bu risk alınabilir mi?

Orjinal John Deere yedek parçalarını tercih etmeniz için birkaç neden :

•   John Deere filtreleri, yağın içerisinde bulunan yabancı maddeleri insane saçından 5 kat daha ince hassaslıkta süzerek temizler ve bu sayede sisteminizin her koşulda yabancı maddelerden arınmış şekilde çalışmasını sağlar. Hiçbir otomobil, bir traktör kadar tozlu, kirli ve zorlu ortamda çalışmaz. Bu yüzden otomobil filtreleri, tarım makineleri filtreleri kadar güçlü olmayabilirler.

•   John Deere plus 50 II motor yağlarının kullanım ömrü 500 saate kadar çıkabilir.

Bunun anlamı :

            “Normal bir yağa kıyasla 2 kat uzun kullanım ömrü”

•   Otomobil yağları yol koşulları ihtiyacına göredir çünkü yolda ilerlerler. Ancak tarım makinelerinden asıl beklenti yol dışında yani arazide güç üretmeleridir. Plus 50 II motor yağı, arazi şartlarına özel olarak üretilmiştir.

•   Cool Gard II antifiriz motorunuzu kavitasyondan yani piston gömleklerinin oyulmasından korur ve size 6.000 saat kullanım ömrü sunar.

Özetle; John Deere’ınıza en iyi john Deere bakar.